Приключенията на Булти и приятели

приключения без край в памет на Булти

Морски риболов

Share
    Булти
    Admin

Брой мнения : 8496
    Местожителство : Бургас

Re: Морски риболов

Писане  Булти on Пет Май 11 2012, 14:07

...спокойно ве хора , ако се познавахте лично , нямаше да си говорите така ...не делите нищо ...

надраве

...Джуманджи , в духа на добрия тон , ти коригирах леко поста , надявам се , да не се разсърдиш Very Happy
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пет Май 11 2012, 14:11

...ще заключа темата , ям в момента , ши ми изтинат кебапчетата - почвам вече като Мънцата смях ...майтап ве смях

Шморхи

Брой мнения : 14

Писане  Шморхи on Пет Май 11 2012, 14:18

Булти написа:...спокойно ве хора , ако се познавахте лично , нямаше да си говорите така ...не делите нищо ...

И аз така мисля, и затова смятам да приключим вече. Хората се настройват зле зад клавиатурата, а понякога се оказва, че мислят по един и същ начин, само, че компютърът, колкото и да е умна машинка, не умее да предава така емоцията, както сам човек.
    Живи и здрави!
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пет Май 11 2012, 14:36

Шморхи , батка , коригирах леко и твоя смях !

...ще си позволя да се изкажа и аз . Ще го направя тук , щото там не мога въххх ...

За мен е гордост , че лично участвах в създаването на Гофишинг . В началото всичко бе супер , но после нещата почнаха да се израждат . По принцип форума бе замислен да е затворен с цел да се обменя информация само между членовете му а именно да се изолират готованковците , дето искат само да получват , но не дават и да не се дава инфо на бракониерите . Идеята бе добра . Толкова добра , че според принципа : "Целта оправдава средствата ! " , организаторите не се посвениха да прикоткат най -активните членове от Нарибата - кой на лични , кой на маса , кой с големи кандарми - аз лично бях канен два пъти да стана модератор на Подводен . Гадничко беше . Гофишинг бе точно копие на Риба ком и сви неговите най-активни потребители . Хората се местеха защото следваха авторитета на Киро - който беше модератор в Нарибата , после явно Барута се усети и го махна ...следва ...

Последната промяна е направена от Булти на Пет Май 11 2012, 16:03; мнението е било променяно общо 1 път
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пет Май 11 2012, 15:07

...идеята бе страхотна ...аз също участвах активно след като се зарибих Very Happy , доста от членовете там са моя заслуга , колкото и нескромно да звучи Very Happy ...в началото бе нереално готино , първата годишна среща бе магия ...после нещата почнаха да се променят - рано или късно всяко затворено общество се превръща в секта - секта в името на приятелството ...братство , равенство , свобода - как ви звучи това Very Happy - пълна утопия ....следва ...
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пет Май 11 2012, 15:18

...Киро и някой от Модераторите - тогава , почнаха да се самозабравят как и откъде са почнали - лично съм бил свидетел на секакви коментари - неприятни и скрити за ушите на обикновения потребител в Модпанела Wink...появиха се първите разногласия . Тва си пролича най -добре при организирането на Втората Годишна Среща . Нещата вече не бяха като в началото . Обособиха се три групи . Първата пишеща активно и всеки ден - те бяха локомотива - но бяха най-малката група . Втората - споделяща малко и най вече произвеждаща спам , защото задължително условия беше да се пише . Голяма част от нея влизаше най-вече само да черпи инфо и да го изнася към другите форуми ...Третата част си бяха живи далавераджии и търгаши ...следва ...
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пет Май 11 2012, 15:30

..те търсеха приятелството с цел връзки и лично облагодетелстване или да набутат някой - жив пример е дето ся издирват един Божидар Very Happy . От Първите във Форума имаше и хора с доста добро материално положение - те също бяха мишена . Някои от тях изобщо не се осъзнават - те сега са оградени с приятели , но един ден обеднеят ли ( не дай си боже ) приятелите ще изчезват първи Very Happy Минал съм всякакви етапи през живота си и знам много добре за кво става въпрос Very Happy . Естествено имаше и истински приятели но бяха по малкото от повечето Very Happy и изобщо странна работа - влизаш във Форума , мазниш се на двама , трима от Големите и ставаш приятел с всички Very Happy ...НЯМА ТАКАВА РИБА ...приятелство се гради с години и се проверява в нужда ...всичко останало е тупане в гърдите , фалш и лицемерие Wink...следва ...
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пет Май 11 2012, 15:47

.... за да се стигне до там , че появи ли се някой по различен с различно мислене - да му скачат всички отгоре - примери няма да давам Very Happy . Правилата вече изобщо не се спазваха . Появеше ли се човек , важен за Форума или приятел на еди кой си или известен - дали пише или не - той си оставаше ....по нататък хората се разслоиха по групи и компании с неформални лидери - пример - Тошето и Мънцата ... в един момент се осъзнах - Форума се бе превърнал В Спиърфиш ( там имах бан сигурно десетилетие Very Happy ) в началните си години - И АЗ УЧАСТВАХ В ТОВА Shocked ( Сега Спиърфиш е нещо съвсем различно супер ) ..опитах се да им обясня какво усещам , че рабтата не отива на добре , но се превърнах в пречка в раздуването на розовия балон . Пречка съм и сега .... в крайна сметка щом им харесва , да си продължават така - едно да пишат - друго да мислят в действителност ...тва беше моето виждане по въпроса , може и да не съм прав , но пиша това което мисля , също така и ако съм засегнал някой се извинявам Embarassed ....моля се само , дано никога не почна да се самозабравям и да почна да се вземам прекалено насериозно ....

Благодаря за вниманието !!! смях

скок

Последната промяна е направена от Булти на Пет Май 11 2012, 15:55; мнението е било променяно общо 3 пъти
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пет Май 11 2012, 15:50

п.с.

Ще го кажа и тук , както и там преди : НЕКА БЪДЕМ ПРИЯТЕЛИ , НО И ДА СИ КАЗВАМЕ ИСТИНАТА В ОЧИТЕ !

Чиърз

Шморхи

Брой мнения : 14

Писане  Шморхи on Пет Май 11 2012, 16:02

Това е задължително условие, когато повече от един човек се опитва/т да прави/ят нещо. Иначе просто няма смисъл.
    Аз за себе си, лично, съм решил, че сега-засега ми допада там. Имам и приятели, имам и познати, имам и приятни хора. Има и такива, които не харесвам кой знае колко, но без това не може. Едно обаче съм решил, нямам намерение да се женя за този форум. В момента, в който ми натежи нещо, "излизам в отпуск" и...те така. Понякога тези срещи, мероприятия, па и самото присъствие ако щеш, си натоварват и се превръщат в бреме.
    Иначе...никой не се е опитал до момента да изкрънка нещо от мен, но въобще не изключвам възможността да има и такива хора. Нормално, светът е шарено място.
    Пък за момента, бургаските срещи са ми приятни и винаги завършват с бели петна. Какво по-добро от това! надраве Видях се с хора, с които иначе не бих се познавал, видях хора, с които преди сме имали дрязги, но на чашка и добра воля, всичко си идва на мястото. йедене
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пет Май 11 2012, 16:22

...така е Шморхи , аз наблегнах само на лошите неща във вашия Форум , има и хубави моменти там ...на много хора е помагано... по замисъл Форума е уникален и ще бъде жалко сивото да надделее над цветното...
    sea_dragon
    Admin

Брой мнения : 390
    Местожителство : Burgas

Писане  sea_dragon on Пет Май 11 2012, 19:28

Bulti sym : ...are ot men da mine...safrid na 4epare , dovolno na Maslen nos , edyr kefal na noviq talqn na Mirius...tozi pyt maitap nqma ....za pove4e info - magazina na Mi6el zad Krastavicata...uspeh i nasluka na vsi4ki...

наздраве
    datajumanji

Брой мнения : 220

Писане  datajumanji on Пет Май 11 2012, 20:33

sea_dragon написа:Bulti sym : ...are ot men da mine...safrid na 4epare , dovolno na Maslen nos , edyr kefal na noviq talqn na Mirius...tozi pyt maitap nqma ....za pove4e info - magazina na Mi6el zad Krastavicata...uspeh i nasluka na vsi4ki...

наздраве

Едновременно ме зарадва и разочарова...
    Радостен съм, че може би до 23-ти нещата няма да се променат много, поне така се надявам.
    Разочарован, че не мога да ида и да пробвам.

Чудя се, дали да не си направя собственоръчно едно чипаре.
    И се чудя с какви пера и какви цветове.
    Препоръчайте нещо.
    Тия дни ще ми донесат и козина от сърна, че ми свърши.
    Давайте идеа, аз ще пробвам да ги реализирам.
    ПП
    Имам приятел, който прави мухи за продан. Така се бях вмързелясъл напоследък, че взимах мухи от него. Подаряваше ми ги естествено, но една кука е 20-30 стотинки и все му носех куки, че направо ми е гадно без пари.
    Много е добър.
    Напоследък обаче се взех в ръци и сега пак съм във форма. :)
    Няма много време за това, но колкото - толкова.
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пон Май 14 2012, 14:07

...приятелю , когато рибата е малко , аз моите чепарета си ги купувам от магазина на Мишел зад Краставицата в Бургас , неговите са доказани , не че и в другите магазини не стават ...когато рибата е в изобилие , квото и чепаре да сложиш все ще закачи нещо ...ако не те мързи чети тук : http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=143&t=21817

на кафе

Зоро 2

Брой мнения : 4

Писане  Зоро 2 on Пон Май 14 2012, 22:55

................

Последната промяна е направена от Мънцата на Сря Май 16 2012, 00:26; мнението е било променяно общо 2 пъти
    datajumanji

Писане  datajumanji on Вто Май 15 2012, 09:16

Едно е сигурно: Затвореното общество постепенно се изражда и накрая се разпада. Колкото е по-малко обществото, толкова по-бързи са процесите.
    Това не е съвет, а факт.
    Винаги съм избягвал директни контакти с познати от интернет, дори бих казал, че съм си ги забранил. След срещата със сигурност ям горчивите плодове на реалността.

Също така предпочитам да не контактувам с хора, които не ме разбират или ме разбират, но от уплаха да не изглеждат глупави ме нападат напълно безпричинно. Това е изключително неприемливо за мен.

Аз съм миролюбив човек и не искам да се замесвам в ситуации на конфронтация или подобни.

Животът е прекалено кратък, за да го прахосваме за глупости!!!

Пожелавам успех и здраве на всеки!!!

ПП
    Няма най-умен, най-можещ, най-добър...
    Винаги има и ще име някй по-!!!
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Вто Май 15 2012, 10:26

...ясно е , че всеки ще си държи на своето , щото вижда нещата от собствената си камбанария ...кой крив , кой прав - времето ще покаже ...

на кафе
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Вто Май 15 2012, 10:59

...сега по темата : инфото за сафрид на Маслен нос се потвърди : сафрида е бил едър и са пълнили чепаретата ...получих и инфо за едър сафрид в Бургаското пристанище ....Наслука ....

skuter
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Чет Май 17 2012, 13:12

ПРЯСНО ИНФО : ОГРОМНИ ПАСАЖИ ОТ ЕДЪР САФРИД В БУРГАСКИЯ ЗАЛИВ - конкретно място не се посочва , но всеки с бинокъл лесно може да го открие Wink . Наслука !!!

skuter
    Ribarina

Брой мнения : 1596
    Местожителство : Burgas

Писане  Ribarina on Пет Май 18 2012, 17:12

Булти какво става на Мириус?И изобщо около Маслен нос.Пътя как е ?
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пет Май 18 2012, 20:09

....пътя е изровен на места , но проходим ...преди развалата на времето е дало сафрид , сега не знам удавник
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пон Май 21 2012, 10:43

Вчерашния ден , бе идеалния за риболов - приятно топло , облачно , не валя , морето тава , рибата кълве . Направих си супер релакс за няколко часа с каяка в Бургас :

Jorestes

Брой мнения : 3566
    Местожителство : София

Писане  Jorestes on Пон Май 21 2012, 10:47

Поздравления супер
    надраве
    datajumanji

Писане  datajumanji on Пон Май 21 2012, 11:44

и стръвта беше?