Приключенията на Булти и приятели

приключения без край в памет на Булти

Да издадем разказите на Булти

Share

Poll

Да издадем ли разказите па Булти?

[ 14 ]
    100% [100%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 

Общо гласове: 14

shturetc

Брой мнения : 291
    Местожителство : Бургас ...(цитат от Н.Йорданов)...на детството ми болката-на младостта ми дързостта...в(ъв) теб ще свърши "обиколката" на дните ми....и песента!!!

Re: Да издадем разказите на Булти

Писане  shturetc on Вто Юли 07 2015, 23:46

Дружина,залисани в ежедневните си проблеми и щуротии,дъл не забравихме добрата идея да издадем част от невероятно духовитите  разкази на Булти?
    Докъде стигнахме?Трябва ли да се инвестира още (аз си държа да има и фотоси,направени от Митака,понеже в някои от разказите му те са неотделима ...неоткъсваема част от тях) ?

ДжимБийм,Ватус,Флипо... ???

shturetc

Местожителство : Бургас ...(цитат от Н.Йорданов)...на детството ми болката-на младостта ми дързостта...в(ъв) теб ще свърши "обиколката" на дните ми....и песента!!!

Писане  shturetc on Вто Юли 07 2015, 23:51

JimBeam написа:Някъде в началото бях сложил линк  от който да се ориентираме за цената според опциите. Така например при 160стр., формат А6, 150 бройки, цветна ламинирана корица, цената излиза 4.45 на брой.  

Поръчвам си 5 бройки!
    ...ако с фотоси цената се удвоява...не мърдам от заявката си!

shturetc

Писане  shturetc on Съб Дек 03 2016, 10:07

Хубава работа (идеята),ама ...българска...недовършена,изоставена.Надявам се да не е и циганско-каубойска (в смисъл :"вземи парите и бЕгай").
    Аз,дето бегло се познавах с Булти,се чувствам ...все едно съм го излъгал Embarassed
    Как ли се чувстват тези,дето са били по-близки с него???

YordanDanev

Брой мнения : 167
    Местожителство : Нюрнберг

Писане  YordanDanev on Нед Дек 04 2016, 13:38

Добре казано, давайте тогава да довършим започнатото.

Jorestes

Брой мнения : 3561
    Местожителство : София

Писане  Jorestes on Сря Дек 07 2016, 09:32

Да, така е. За съжаление, започнахме и нищо не направихме.
    Намерил съм наши хора с печатница и издателство, даже бях уговорил и цената,....................

JimBeam

Брой мнения : 223
    Местожителство : Бургас

Писане  JimBeam on Сря Дек 07 2016, 21:12

Най-голям проблем се оказа оформянето на текста във формат за отпечатване. Говорих с няколко печатници и цените си бяхо доста добри но искаха текста обработен, само да го лепнат на печатарката и после те си знаят. Тука се започнаха някакви опити за комплектоване на текстовете, но дотам. Що се отнася до парите - в Стрижока са и чакат да бъдат употребени по направление. Претора беше предложил идея, за да не се оскъпява печата, снимките да се направят на дискове и да се прилагат към книжката.  Явно проблема е да се намери човек с повече свободно време да "оправи" така да се каже текста.

Sponsored content

Писане  Sponsored content Today at 14:56

В момента е: Пон Яну 23 2017, 14:56