Приключенията на Булти и приятели

приключения без край в памет на Булти

В Облаците...

Share
    sea_dragon
    Admin

Брой мнения : 384
    Местожителство : Burgas

В Облаците...

Писане  sea_dragon on Съб Юни 21 2014, 14:07

Без думи, само снимки...

Край..
    Jorestes

Брой мнения : 3566
    Местожителство : София

Re: В Облаците...

Писане  Jorestes on Съб Юни 21 2014, 15:19

Невероятни снимки!!!! Браво ! Евала................. супер супер супер супер 
    Булти
    Admin

Брой мнения : 8496
    Местожителство : Бургас

Писане  Булти on Съб Юни 21 2014, 16:55

Shocked Shocked Shocked 

...  досега не бях виждал подобни гледки ....само като дете , съм пътувал веднъж  със самолет , но не помня нищо ....

супер супер супер 

йессс 

Браво ! Браво ! Браво ! 

... а това вдясно - с дирята - друг самолет ли е  Question 

sea_dragon
    Admin

Брой мнения : 384
    Местожителство : Burgas

Писане  sea_dragon on Съб Юни 21 2014, 19:10

Булти написа:Shocked Shocked Shocked 

...  досега не бях виждал подобни  гледки ....само като дете , съм пътувал веднъж  със самолет , но не помня нищо ....

супер супер супер 

йессс 

Браво ! Браво ! Браво ! 

... а това вдясно - с дирята - друг самолет ли е  Question 

да друг самолет е затова съм го снимал..
    YordanDanev

Брой мнения : 174
    Местожителство : Нюрнберг

Писане  YordanDanev on Нед Юни 22 2014, 20:06

Супер много красиво, и аз не съм виждал такива гледки на живо. Аз също съм пътувал със самолет като дете и не помня много, имаше една линия Бургас-Варна с ЯК 40.

world_explorer

Брой мнения : 6

Писане  world_explorer on Нед Юли 20 2014, 13:54

Наистина готини снимки, а и мястото е подходящо, малко след крилото. А относно пътуванията не сте изтървали много, особено последно време. Сега вече алкохола се заплаща, дори и виното. Не знам за всички авиолинии ли е така или само за американските. Другото гадно нещо е ако трябва да летиш презокеански по 12-13 часа набутан като сардела с 10 места на ред, на тесни седалки с икономична класа. Направо гадост. Накрая целият изтръпваш, а задника те боли поне 2 дена. Нправо ти идва да се  стрелба
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Нед Юли 20 2014, 17:19

- О-у-у ,  Ти де са изгуби , бря  ?!? ...

ръкостискане

Филип

Брой мнения : 29

Писане  Филип on Пон Юли 21 2014, 01:59

Интересна тема:) ... Ми какво да споделя от скромния си опит и аз... Дали щото зодията ми е въздушна, но облаците са ми любими... и дори набутан на тясно в икономи калс за 14 часов полет очите ми остават там,  в облаците, а и малка част от мен... Веднъж наблюдавах и северно сиание през целия полет над океана през цялата(кратка нощ), но нямаше как да го заснема тогава...
    Вчера се прибрах от Калифорния и пътувах в средната част на самолета, голяма скука...но пък в края на 3ия полет тук над  "Шопското небе" бях до прозореца на малкия, ембарер 190 на Бг Еър. Небето преливаше от цветове, долу вече беше мрак, но горе се сипеше слънчев огън и красоти. И дори да ги заснеме човек, усещането да  видиш за кратко  тази, ако мога да я нарека слънчева "ария" от топли преливащи цветове е неописуемо блаженство и никога не съм разбирал хората,  които просто хлопват сенника на илюминатора при подобни гледки...
    Преди месец за малко да посетя облаците в буквалния смисъл, но за щастие само колата го направи след тежката верижна катастрофа в която попаднахме на магистрала Тракия край  Ст. Загора и в която оцеляхме по чудо...  добре поне, че ми дадоха добри пари за скраб Very Happy
    В края на седмицата ще се подвизавам 7-8 дни край Ахтопол, с новата колица, която я помля градушка... и надявам се след едномесечния наниз от неприятни събития, които ме "полазиха" поне да има риба на кукана :) че иначе ще трябва да се напия от мъка... Та ако има ентусиасти може да се срещнем край устието на Велека и да ударим по една голяма ракия( ако няма риба, просто за срещата),  и в памет на най-веселия Синеморски "Камък", който ни наблюдава от облаците. Често си мисля за него и все очаквам да се ухили от някъде ...

Бъдете здрави и спокойна нощ на всички!

П.с. Снимки не мога да кача, не е като да нямам, ама ми се строши и лаптопа в катастрофата, а още не съм "източил" харда...
    Jorestes

Брой мнения : 3566

Писане  Jorestes on Пон Юли 21 2014, 09:43

Страхотна идея Филип.  Аз ще бъда в Царево от 15 август до края на месеца, какво ще кажете за  една среща в Синеморец???
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пон Юли 21 2014, 16:42

- Филипе , важното е че си останал жив и здрав !!!

... и много риби на кукана ти желая ...

п.с - след 15 август и аз съм свободен  Very Happy ... някой говорил ли е наскоро с Камъчката  Very Happy  ... всъщност по добре да пишем в другата тема ( за Срещата )

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Пет Юни 23 2017, 06:29