Приключенията на Булти и приятели

приключения без край в памет на Булти

Топлина и прозрачност на морската вода ...течения ...вълнения и безсънни нощи в очакване на Утрото ...

Share
    Булти
    Admin

Брой мнения : 8496
    Местожителство : Бургас

Re: Топлина и прозрачност на морската вода ...течения ...вълнения и безсънни нощи в очакване на Утрото ...

Писане  Булти on Пон Окт 13 2014, 21:19

Ватус написа:
    Булти написа:смях смях смях

... че и за подводен имало поле за действие  стрелба  ...

а-а-а-а-а

Не знам Митак, Кико вече 3-4 дена подред ходи на подводен - на Китен, Германката, Крокодилите, Мириус, но тъй и риба не намерил... Crying or Very sad

- около Анхиало , кефал се намира - според инфото на едно аверче Very Happy
    Булти
    Admin

Re: Топлина и прозрачност на морската вода ...течения ...вълнения и безсънни нощи в очакване на Утрото ...

Писане  Булти on Чет Окт 23 2014, 10:36

... добре подухваше вчера и държах близо до брега - течението бе поне 9 км в час ... риба не видях , но напълних детската лодка с рапани и направих снимки под водата и ... въпреки че лодчицата е ярко червена и се вижда много отдалеч , едни бунаци щяха да ми минат отгоре  стрелба  ... бяха любители въдичари с надуваема  и бяха ходили за чернокоп в това прекрасно време вчера бой ... прибираха се с много голям зор и докато се бореха с вятъра и вълните , изобщо не поглеждаха настрани колективно потупване ... за миг ми дойде еротичната мисъл , да им пусна една стрела в ПВЦ-то и да ги гледам после как се прибират с плуване ... аман от идиоти аматьори  - представляват опасност не само за себе си ,  но и за околните ....

мутант
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пет Ное 14 2014, 20:34

... снощи разговарях с нашия Приятел - агент Скорпи - той се подвизава в Морето в Обзор - от него научих , че Миграцията на Кефаловите  е почнала яко ...

cheers
    valyo68

Брой мнения : 42
    Местожителство : Горна Оряховица

Писане  valyo68 on Пон Дек 01 2014, 18:14

Сега как е, че ми се гмурка наздраве drunken плувам
    Булти
    Admin

Писане  Булти on Пон Дек 01 2014, 21:14

....кофти е наборе ... много е кофти  да знайш ...

а-а-а-а-а а-а-а-а-а а-а-а-а-а

.... и студено ...

а-а-а-а-а

....морето днес - направо си беше черно на цвят ...

Shocked Shocked Shocked
    Ribarina

Брой мнения : 1596
    Местожителство : Burgas

Писане  Ribarina on Пон Дек 01 2014, 21:43

A май морето остава за Май месец.
    Аз смятам да се погмуркам на Павел Баня.
    Днес цял ден гледам камерите и ми се струва че хубави вълни имаше

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Вто Юли 25 2017, 05:45